אודות החברה

בפאלמרובוטיקס, אנחנו מפתחים רחפנים בעלי יכולות חדשניות ומתקדמות שהופכות את העבודה שלכם לקלה יותר, יעילה יותר, ובטוחה יותר. אנחנו מאמינים שהעתיד של התעשייה הוא פתרונות חכמים, מתקדמים ואפקטיביים, ושיש לפתרונות האלו את היכולת לשנות בצורה משמעותית את הדרך שבה אנחנו עובדים.

החזון שלנו הוא ליצור רחפנים ורסטיליים שמותאמים בצורה מדוייקת לצרכים שלכם שיעבדו בשבילכם במקום שתעבדו בשבילם.

בשביל לממש את החזון הזה, שמרנו על כמה עקרונות חשובים לכל אורך תהליך התכנון והייצור:

  • מגוון – יצרנו מגוון רחפנים בגדלים שונים, החל מקוטר של 30 ס”מ בלבד ועד לקוטר של 2.5 מטרים.
  • ורסיטיליות – בעוד שרוב הרחפנים מגיעים עם מיכל ריסוס מקובע, הרחפנים שלנו מאפשרים החלפה מהירה של מיכלי ריסוס בגדלים שונים.
  • חיסכון – הרחפנים שלנו מתוכננים כדי לחסוך במשאבים. הם דורשים מינימום אנרגיה ומרססים חומרים באופן ממוקד ובכמות המדוייקת, לא פחות ולא יותר.
  • עמידות – רוב הרחפנים לא עומדים בתנאי מזג אוויר רבים. בגלל זה, בנינו רחפנים עמידים מחומרי תעופה קלים וחזקים במיוחד, כמו עץ מייפל תעופתי.
  • רציפות – כדי שלא תצטרכו להוריד את הרחפן באמצע העבודה ולקטוע את רצף הפעילות שלכם, דאגנו שהרחפנים יוכלו לטוס לאורך זמן.
  • בטיחות – יש דברים שאפשר להתפשר עליהם, ובטיחות הוא לא אחד מהם. הרחפנים שלנו בטוחים במיוחד, לא מפריעים לתדרים, לא מעבירים חשמל, ומאפשרים התקנת מצנח ייעודי להצלה בזמן חירום.
  • דיוק – ריסוס מזיקים ממוקד מטווח קצר, מודלים בדיוק של סנטימטרים בודדים וניתוח נתונים מתקדם. המערכות שלנו מקפידות על דיוק מקסימלי.

מצויידים במצלמות איכותיות, מערכות המיפוי והמידול של DroneDeploy ו-Pix4D, ומערכות הטסה אוטונומיות, הרחפנים שלנו הם העיניים שלכם בשטח והם מאפשרים לבצע משימות מורכבות וחשובות במהירות גבוהה, יעילות שיא, עלות מינימלית, ולא פחות חשוב – בטיחות חסרת פשרות. 

העתיד כבר ממש כאן, ואנחנו מזמינים אתכם להתקדם אל עבר העתיד הזה ולהוביל את התעשייה שלכם עם הטכנולוגיה הכי מתקדמת בשוק.

רוצים לצרף אל הצוות שלכם את אחד הרחפנים שלנו? הצוות שלנו ילווה אתכם לכל אורך התהליך כדי להתאים עבורכם את הכלי המושלם.

צרו איתנו קשר ונדאג שזה יקרה!